• Zapraszamy na cykl Regionalnych Spotkań Zarządców Nieruchomości!

  • Jednolity Plik Kontrolny - oprogramowanie Probit przygotuje JPK

  • Zapraszamy na bezpłatne prezentacje oprogramowania PROBIT

  • 25 lat na rynku twórców oprogramowania

Farmaceutyka

System dla przedsiębiorstw produkcji farmaceutycznej (PROBIT NAV Pharmaceutica & LS)

 

1. Zwalidowane rozwiązanie w branży farmaceutycznej.

PROBIT jest partnerem firmy Microsoft od wielu lat. W roku 2009 zrealizowaliśmy pierwsze wdrożenie systemu Microsoft Dynamics NAV w przedsiębiorstwie farmaceutycznym. Nasza adaptacja została zwalidowana według procedur zawartych w GAMP 5. Była to pierwsza udana walidacja rozwiązania opartego na systemie Microsoft Dynamics NAV w Polsce. W 2010 roku otrzymaliśmy natomiast certyfikat potwierdzający, że nasza granula Pharmaceutica & LS jest zwalidowana według procedur zawartych w GAMP 5, co jest absolutnym przełomem na polskim rynku. Oznacza to, że dostarczamy rozwiązanie, którego nie trzeba walidować. Wystarczy jedynie zwalidować adaptacje, wykraczające poza standard systemu.

2. Sprawdzona metodyka wdrożenia uwzględniająca walidację.

Standardową metodyką prowadzenia projektów wdrożeniowych opartych na systemach firmy Microsoft jest „Sure Step”. Został on z powodzeniem zastosowany w kilkudziesięciu tysiącach projektów wdrożeniowych zapewniając bezpieczeństwo i skuteczność realizacji wdrożenia. Specjalnie dla przedsiębiorstw farmaceutycznych PROBIT opracował metodykę wdrożenia uwzględniającą również newralgiczną część projektu, czyli walidację. Metodyka została zastosowana we wszystkich wdrożeniach w branży farmaceutycznej i każdy z projektów zakończył się pełnym sukcesem.

3. Opracowaliśmy kolejne mechanizmy charakterystyczne dla branży farmaceutycznej.

W ostatnim czasie stworzyliśmy kolejne funkcjonalności dla przedsiębiorstw branży farmaceutycznej. Wśród nich jest, między innymi, integracja naszego rozwiązania z systemem FarmaProm. Dzięki temu narzędziu, zoptymalizowaniu uległa funkcjonalność sprzedaży mobilnej. Ponadto na potrzeby jednego z naszych klientów zaprojektowaliśmy koncepcję magazynu wysokiego składowania. Opracowaliśmy również funkcjonalność zarządzania danymi podstawowymi, dzięki czemu użytkownicy mogą m.in. w bezpieczny sposób zarządzać statusami zapasów.

4. Nasi eksperci.

Dzięki bogatemu doświadczeniu nasi konsultanci są zapraszani na liczne sympozja i konferencje dotyczące branży farmaceutycznej. Współpracujemy z ekspertami ds. walidacji.

5. Zastosowania w innych branżach.

Na podstawie zrealizowanych przedsięwzięć rozwiązania wypracowane w branży farmaceutycznej przenieśliśmy do innych przedsiębiorstw produkcyjnych, dla których jakość wytwarzanych produktów ma bardzo duże znaczenie.