• Zapraszamy na cykl Regionalnych Spotkań Zarządców Nieruchomości!

  • Jednolity Plik Kontrolny - oprogramowanie Probit przygotuje JPK

  • Zapraszamy na bezpłatne prezentacje oprogramowania PROBIT

  • 25 lat na rynku twórców oprogramowania

Przedsiębiorstwa produkcyjne

System Microsoft Dynamics NAV jest nowoczesnym i w pełni zintegrowanym systemem informatycznym skierowanym do małych i średnich przedsiębiorstw produkcyjnych. Zapewnia on kompleksową obsługę najważniejszych  obszarów w firmie w tym także produkcji !

Dzięki bardzo dużym możliwościom parametryzacji i customizacji z powodzeniem wdrażamy system Microsoft Dynamics NAV w firmach produkcyjnych, gdzie obsługa procesów produkcyjnych jest kluczowa.  Działania te wymagają skutecznego i wydajnego planowania procesu produkcji chociażby poprzez ustalanie potrzeb materiałowych lub prognozować przyszłe zapotrzebowanie zapasów.

Wszystkie rozwiązania produkcyjne stworzone przez firmę Microsoft, a także adaptacje programistyczne stworzone przez firmę PROBIT pozwalają firmom  dostosować metody i procesy produkcyjne do zmieniających się kanonów rynkowych, a co najważniejsze do wymagań klientów i znacząco zwiększyć przychody przedsiębiorstwa.

Jedną z wartości dodanych do systemu stworzoną przez firmę PROBIT jest możliwość wykorzystania urządzeń mobilnych do obsługi zleceń produkcyjnych. Takie rozwiązanie usprawni Państwu w znaczący sposób przepływ informacji, a także pozwoli ograniczyć możliwość popełnienia błędów ludzkich !

System Microsoft Dynamics NAV dzięki naszemu rozwiązaniu kontroli jakości pomoże Państwu realizować zlecenia produkcyjne wyłącznie w zgodzie ze stosowanymi wysokimi standardami jakościowymi oraz wytycznymi niezbędnymi do uzyskania odpowiednich certyfikatów !

Wybrane funkcjonalności produkcyjne Dynamics NAV:

Produkcyjne zestawienie komponentów (BOM)

Produkcyjne zestawienie komponentów (BOM) jest zestawieniem zapasów niezbędnych do wyprodukowania określonego wyrobu

BOM produkcyjny definiuje niezbędne do produkcji materiały.

 

Prognozowanie i planowanie produkcji (MPS, MRP II)

pozwala na zaawansowane przewidywanie wszystkich rodzajów zapotrzebowania

prognozy mogą być w łatwy sposób przekonwertowane na plany produkcyjne oraz uzgadniane z rzeczywistą sprzedażą

mechanizm planowania obejmuje Harmonogram główny produkcji (MPS) oraz Planowanie zapotrzebowania materiałowego (MRP).